منتظران حجت
شاید این جمعه بیاید شاید...
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 12 مهر 1389 توسط سیدابوالفضل دهقانی | نظرات ()

((سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن))

چند نفر بیشتر نبودند و همین مسیحیان انگشت شمار افراطی با پاره كردن كتاب مقدس مسلمانان و آتش زدن آن در برخی شهرهای آمریكا پروژه اسلام هراسی را كه از زمان حادثه 11 سپتامبر شروع شده، پر رنگ تر كردند.
به گزارش خبرگزاری ها، تعداد اندكی از مسیحیان افراطی در نهمین سالگرد حادثه 11 سپتامبر مقابل كاخ سفید صفحاتی از قرآن كریم را پاره كردند و در نیویورك یك نفر از مخالفان ساخت مسجد در محل سابق مركز تجارت جهانی چند برگ از كلام الله مجید را آتش زد.
بر پایه این گزارش در شهر«تنسی» دو كشیش پروتستان دو نسخه قرآن كریم را به آتش كشیدند.
این مسیحیان افراطی اقدام خود را نوعی همبستگی با قربانیان حوادث 11 سپتامبر عنوان كرده اند.
در حالی كه ده ها عكاس، خبرنگار و تصویربردار در آمریكا مراسم بی احترامی به قرآن را پوشش خبری می دادند ولی به جز چند نفر از حاضران در مقابل كاخ سفید كسی دیگر به این گروه كوچك توجهی نشان نداد.
پلیس آمریكا نیز علی رغم حضور خود فقط اقدام به یادداشت كردن نام افراد این گروه كوچك كرد و هیچ گونه دخالتی برای جلوگیری از بی احترامی آنها به قرآن كریم نكرد.
اقدام گروه های مسیحی افراطی در حالی صورت گرفت كه «تیری جونز» كشیش هتاك آمریكایی در پی اعتراض جهانی از دعوت قبلی خود مبنی بر قرآن سوزی عقب نشینی كرده بود.
بسیاری از مردم آمریكا ضمن مخالفت با این اقدامات ضد اسلامی بر این اعتقادند كه تندروهای افراطی حوادث 11 سپتامبر را بهانه ای برای اقدمات نژادپرستانه علیه مسلمانان قرار داده اند.
بسیاری از تحلیلگران مسائل سیاسی در جهان بر این باورند كه مطرح شدن موضوع برگزاری مراسم «قرآن سوزی» طرحی از پیش تعیین شده است كه صهیونیست ها از آن حمایت می كنند و هدف آنها پیشبرد پروژه اسلام ستیزی و ترویج اسلام هراسی است كه از زمان حادثه 11 سپتامبر شروع شده است.بسیاری از تحلیلگران منطقه معتقدند كه فاجعه قرآن سوزی آخرین تیر تركش صهیونیست ها برای ایجاد تفرقه میان مسیحیان و مسلمانان است كه قطعا با هوشمندی مسلمانان و مسیحیان این توطئه نیز با شكست مواجه خواهد شد.
به اعتقاد این تحلیلگران، این نوع حركات، مذبوحانه در حقیقت نشانه عجز صهیونیست ها و در حقیقت اعلام شكست صهیونیست ها و آمریكا مقابل اسلام است.
در حقیقت كسانی هستند كه می خواهند میان مسلمانان و مسیحیان كینه توزی ایجاد كنند و حتی رابطه رئیس جمهور آمریكا با كشورهای اسلامی را نیز بر هم بزنند. به اعتقاد این تحلیلگران این صهیونیست ها هستند كه بازیگران اصلی این نوع حركات ضداسلامی به شمار می روند.نكته حائز اهمیت این است كه 9 سال پس از حادثه 11 سپتامبر مسئولان آمریكایی هنوز موفق نشده اند كه اثبات كنند این حادثه را كسان دیگری غیر از خود آمریكایی ها انجام داده اند.میلیون ها مقاله و كتاب در این باره نوشته شده كه حادثه 11 سپتامبر را خود مسئولان آمریكایی با همكاری صهیونیست ها انجام داده اند و لذا برای پوشاندن مجرمیت خود در این حادثه سعی می كنند با حمایت از مراسم «قرآن سوزی» افكار عمومی جهان را در قبال این حادثه منحرف سازند.
كارشناسان در اثبات ادعای خود می گویند این حادثه نمی تواند كار افرادی مثل بن لادن و یا ملاعمر باشد چرا كه این دو نفر دست پرورده سازمان «سیا» بودند و مسئولان آمریكایی از آنها برای مقابله با شوروی سابق استفاده كردند و در حقیقت این افراد با دلارهای عربستان و آمریكا پرورش یافتند و به همین دلیل حادثه 11 سپتامبر نمی تواند كار این افراد تربیت شده باشد.
توطئه جدید صهیونیست ها برای ایجاد تفرقه میان مسلمانان و مسیحیان با واكنش هایی در جهان روبه رو شده است.
در این حال كاردینال «نصرالله صفیر» رهبر مذهبی مسیحیان مارونی لبنان گفته است، آتش زدن قرآن موجب درگیری خونین میان اسلام و مسیحیان خواهد شد و این امر خواسته هیچ كس نیست.
به گفته وی، رهبران دینی مسلمان و مسیحی لبنان مراسم آتش سوزی را محكوم كرده و آن را مخالف ارزش های ادیان آسمانی می دانند.طبقه بندی: عمومی، 
درباره وبلاگ

خبر آمد خبری در راه است
سرخوش آن دل که از آن آگاه است
شاید این جمعه بیاید...شاید
پرده از چهره گشاید...شاید
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
موضوعات
آخرین مطالب
جستجو
آرشیو مطالب
نویسندگان
صفحات جانبی
پیوند ها
دانشنامه مهدویت
 
نوای نور
 
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


PageRank Checking Icon

لوگوی دوستان


 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات